• pl
 • ger
 • en

Hostel Kraków - Centrum

Hostel Patria, znany dawniej jako Dom Wycieczkowy Patria, to umiejscowiona w zabytkowej kamienicy baza oferująca bardzo komfortowe noclegi w Krakowie. Lokalizacja zaledwie 100 metrów od promenady nadwiślańskiej to tylko jeden z kolejnych atutów, które posiada nasz hostel. Kraków, centrum – w pobliżu najważniejsze atrakcje z Rynkiem Głównym i Wzgórzem Wawelskim na czele. Warto zapoznać się z ofertą, jaką posiada nasz tani hostel – Kraków to przepiękne miasto z duszą, które najlepiej zwiedzać z samego jego serca, a Hostel Partia właśnie to umożliwia.

 • Pokoje

  Zapewniamy bardzo komfortowe i tanie pokoje w Krakowie. Zapraszamy Państwa do odrestaurowanej, dwupiętrowej kamienicy, w której wynająć można 25 stylowo urządzonych pokoi. Kraków tanio zwiedzać można przecież również własnym samochodem, a dzięki umiejscowionemu na naszym podwórzu parkingowi, będzie to bardzo wygodna opcja. Komfortowy wypoczynek po dniu spędzonym w mieście zapewni natomiast letni ogródek konsumpcyjny, a entuzjaści aktywnego spędzania czasu będą mogli skorzystać ze stołu do ping ponga.

  więcej...
 • Warto zobaczyć

  Hostel Patria to nie tylko komfortowe noclegi. Kraków – tanio i z wrażeniami na całe życie?. W okolicy, w której znajduje się nasz tani hostel (Kraków - Podgórze) - warto zobaczyć między innymi: pozostałości getta krakowskiego, Fabrykę Schindlera, Kopiec Krakusa, czy też Kościół Św. Józefa. Nie można też zapomnieć o symbolach Krakowa, którymi są Zamek Królewski na Wawelu, Rynek Główny i Dziedziniec Kazimierz. Decydując się na Hostel Patria, otrzymają Państwo tanie pokoje w Krakowie, z których w kilka minut można przenieść się w historyczne zakątki tego pięknego miasta.

  więcej...